Problémy vysokých lidí

23. března 2016 v 22:40 | Nala
Aloha všichni!
Tak tady máme můj první ,,oficiální,, článek o problémech vysokých lidí.Proč jsem se rozhodla napsat zrovna o tomhle?Protože před chvílí moje kamarádka vydala na svůj blog ,,problémy malých lidí,, a protože jsem o deset centimetrů vyšší a o rok mladší než je ona,tak mi přišlo vtipný napsat něco podobného ,ale taky hodně odlišného.

Problém 1) Když jsou okolo nás malí lidé,vždy škemrají aby jsme jim podávali nějaký věci který jsou jenom kousek od nich,ale oni se pro to stejné nenatáhnou.

Problém 2) Malý holky nám vždycky vyfouknou vysoký kluky,takže na nás vždycky vyjdou tak o deset centimetrů nižší kluci.

Problém 3) V obchodech mají buď moc dlouhý kalhoty,nebo krátký. Když si vezmeme S-ko,máme nohavice až ke kolenům... Když si vezmeme M-ko tak je skoro táhneme za sebou.

Problém 4) Často musíme učitelům dělat ,,sluhy,,. Vždycky neznamená že ten kdo je vysoký,musí být i silný.

Problém 5) Když vám je třináct jako je třeba mě,tak můžete mít ve třídě kluky ,kteří jsou tak o pět centimetrů nižší než vy.Někdy si připadám jako kdyby byli o dva roky mladší a to jsou někteří starší jak já.

Problém 6) Rádi si lidé v okolí tipujou kolik vám je.Když mi bylo ještě dvanáct,jeden kluk mi řekl že vypadám na sedmnáct.


A teď aby nebyli jenom negativa,tak taky nějakou výhodu.Když jdete do kina na film který je jenom od patnácti,tak vám prodejci lístků snadno uvěří že vám už patnáct dávno bylo.


A tady je mých 6 problémů vysokých lidí +jedná pozitivní věc.
Pokud byste měli nějaký nápad na další článek,budu ráda když mi to napíšete. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama